WE THINK BIG TO GET BIG


Motto nášho holdingu je jasné a presne charakterizuje filozofiu nášho prístupu v biznise. Rozmýšľame vo veľkom a dávame si vysoké ciele, ktoré napĺňame.

Spoločnosť MOF Holding a.s. je významným obchodným subjektom, ktorý združuje niekoľko národných a nadnárodných spoločností rodiny Molnárovcov. Podnikateľská história siaha už do začiatku 90-tych rokov, kedy sa podarilo úspešne predložiť projekt mäsokombinátu na východnom Slovensku. V roku 1995 sa podnik privatizáciou pretransformoval na akciovú spoločnosť a premenoval sa na Mecom a.s. Po viacerých úspešných podnikateľských rozhodnutiach, vďaka ktorým sa portfolio rozširovalo o ďalšie významné spoločnosti sa podarilo etablovať na medzinárodné trhy v ramci EU.
V súčasnosti sa portfólio skladá z mnohých Slovenských ale aj zahraničných spoločností medzi ktoré patrí napríklad: MPC Cessi, MOF Invest, MOF Real estate, atď. V súčasnej dobe zamestnávajú spoločnosti takmer 600 ľudí a dosahujú ročný obrat cez 50 mil. €. Holding využíva systém efektívneho riadenia spoločností patriacich do skupiny, čo znamená predovšetkým schopnosť reagovať na zmeny trhu a zároveň budovať jeho stabilnú dlhodobú pozíciu.